Modüler Stand Kiralama

İstanbul – Modüler Stand Kiralama Firması

MODÜLER STANDLAR

Parçaların monte işlemleri ile bir araya getirilerek oluşturulan ve ahşap standların aksine tekrar kullanılabilen standlar Modüler Standlar olarak adladırılır, Alüminyum ve MDF LAM sunta lamlar ile bir araya getirilerek Modüler fuar standlarını oluştururlar.Fakat bunların yanı sıra standın işlevselliğini ve görselliğini arttırabilmek için farklı malzemelerde ilave edilebilmektedir, Ancak bu yardımcı malzemeler her sisteme entegre edilememektedir, Farklı malzemelerin en yoğun kullanılabildiği sistem ise Max Sistemidir.Modüler stand, stand tasarımları içinde en çok bilinen ve uygulanan malzemedir, Modüler standın zemininde halı veya parke uygulaması yapılabilmesinin yanında ürün sergilemeye uygun bir stand tasarımıdır.Modüler stand’da, alanın büyüklüğüne göre tasarımın içine danışma bankosu ve kilitli oda ilave edilebilir. Montaj, demontaj ve uygulama kolaylıklarından dolayı en çok tercih edilen stand türüdür.Modüler Sistem standlar kendi  içinde farklılıklar göstermektedir. En çok kullanılan Modüler Stand Sistemler:

1- ) Max Sistem:

Modüler sistem standlar içinde şıklığı ve farklılığı ile öne çıkmaktadır. Bu sistemde kullanılan alüminyum profiller diğer sistemlerde kullanılan alüminyum profillere göre çok daha şık ve pahalıdır. Bu sistemin en büyük avantajı suntalam ve  alüminyumun yanı sıra cam, tül, pleksi, sisteme uyumlu özel ahşap modüllerinde kullanılabiliyor olması sistemi diğer sitemlere göre en çok beğenilen yapmaktadır.

2 – ) Octanorm (Aluset):

En ucuz maliyetli standlar olup, maliyetiyle orantılı olarak kiralama ücretleri de diğer sistemlere göre daha düşüktür Tamamen alüminyum ve suntadan oluşan bu sistem en yaygın sistemdir. Ancak tasarım şıklığı oldukça zayıf olan bu sistem aynı zamanda fuarlarda Standart (Paket) stand olarakta kullanılan sistemdir.

3 – ) Mero

Birer metrelik suntalamların köşelerden birbirlerine aparat ile bağlanması ile elde edilen bir sistemdir.Tasarım yönünden oldukça zayıf olması sebebi ile genellikle çok fazla tercih edilmeyen bir sitemdir.

İstanbul – Modüler Stand Kiralama Firması